No menu items!

manuel neuer

Nojer: Kalojmë Salcburgun dhe ngremë Champions-in

Manuel Nojer është gati. Kapiteni dhe njëkohësisht portieri i Bajernit të Mynihut është duke punuar fort për të qenë gati për ndeshjen e Champions-it ndaj Salcburgut, sot në mbrëmje në “Allianz Arena”. Për faqen zyrtare të klubit gjerman, veterani...

Neuer në super formë, shikoni pritjet e portierit gjerman (Video)

Manuel Neuer është një portier i jashtëzakonshëm. Dëshmia e fundit ka ardhur nga një seancë stërvitore me Bayern Munich. Klubi bavarez ka publikuar një video ne rrjetet sociale, ku shihet portieri gjerman që pret gjithçka. Portieri 35-vjeçar ndodhet në një formë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img