No menu items!

lokal

Përdornin lokalin për të zhvilluar lojëra fati/ Arrestohet punonjësi, në kërkim pronari

Finalizohet operacioni policor i koduar “Xhetoni”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e ushtrimit të paligjshëm të lojërave të fatit. Arrestohet në flagrancë punonjësi i lokalit si dhe shpallet në kërkim pronari që kishte vënë në dispozicion lokalin për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img