No menu items!

leku

Forcohet sërish Dollari amerikan, zhvlerësohet ndjeshëm monedha vendase

Monedha europiane ka rikuperuar pikë këtë të enjte pasi është blerë mëngjesin e  sotëm me 121.1 lekë dhe është shitur me 121.7 lekë krahasuar me një ditë më parë. Ndërkaq Paundi britanik ka fituar pikë këtë mëngjes duke u blerë...

Dollari në ‘garë’ me Lekun, vijon të forcohet ndjeshëm – Dobësohen Paundi dhe Franga

Monedha europiane nuk ka regjistruar luhatje të vlerës mëngjesin e sotëm pasi vijon sërish të blihet sikurse edhe një ditë më parë me 121 lekë dhe të shitet me 121.6 lekë. Sipas kursit të këmbimit lokal Dollari amerikan ka fituar...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img