No menu items!

kushtetute

Rama i gatshëm të ndryshojë Kushtetutën për Kreun e Shtetit

Kryeministri Edi Rama gjatë mbledhjes me anëtarët e grupit parlamentar të PS, tha se zgjedhja e Presidentit Meta në krye të Shtetit ishte e imponuar dhe detyruar. Ai tha se duhet vendosur një standard që Presidentë të ngjashëm të mos...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img