No menu items!

kurth

Kurthi i Putinit për Europën

Shkruan Federico Fubini, Corriere della Sera Personi më me ndikim për vendimet e Bankës Qendrore Evropiane sot nuk ulet në Frankfurt dhe as në një nga kryeqytetet e eurozonës. Ai person është në Kremlin dhe quhet Vladimr Putin. Përshpejtimi i vendosur...

”Semakut iu ngrit kurth nga persona të njohur”/ Detaje nga vrasja në Peqin

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Peqin, ku u gjet i vrarë Alban Semaku. Burime për ''Konfidenciale.com'', bëjnë me dije se Semakut i është ngritur kurth dhe se persona...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img