No menu items!

kilian mbape

Macron: Këshillova Mbappe që të refuzonte ofertën e Real Madrid

Presidenti francez, Emmanuel Macron ka pranuar se ka folur me futbollistin e PSG-së, Kylian Mbappe, të cilin e këshilloi që të mos pranonte ofertën e Real Madrid dhe të qëndronte në Francë. Macron u shpreh se këshilloi Mbappe në mënyrë...

Mbape te Real Madrid, zyrtarizimi pas finales së Ligës së Kampionëve

Kilian Mbape do të transferohet te Real Madrid, teksa në qershor të këtij viti i skadon konrata me PSG-në. Sipas “Goal”, zyrtarizimi i francezit në Madrid do të kryhet pas finales së Ligës së Kampionëve, ku skuadra spanjolle do të...

Dy gola në pesë minuta, Mbappe shkruan historinë në Champions

PSG dhe Kylian Mbappe të papërmbajtshëm në minutat e para të ndeshjes së Champions League kundër Club Brugge. Francezët kanë siguruar një avantazh të dyfishtë në 7 minutat e para të pjesës së parë. Protagonisti ka qenë Kylian Mbappe, autor i...

”Mbappe”/ PSG i përgjigjet Real Madrid, francezet gjejnë pasuesin te galaktikët

Vinicius Junior është objektivi i PSG për sulmin e së ardhmes. Braziliani i Real Madrid pëlqehet së tepërmi nga drejtori sportiv i klubit francez, Leonardo, i cili e shikon 21-vjeçarin si pasuesin ideal për Kilian Mbappe. Ky i fundit...

Mbape jo i bindur për t’u tranferuar në Madrid, ja arsyeja

Kilië Mbape është gati të firmosë për Realin e Madridit, duke nisur që nga sezoni i ardhshëm, por paraprakisht ai i ka vënë një kusht themelor klubit madrilen. Ai kërkon që në krye të ekipit të jetë tekniku gjerman...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img