No menu items!

interviste

‘Jam anti-plumb’, Ronaldo nuk pendohet për intervistën ndaj Manchester United

Cristiano Ronaldo ka reaguar për herë të parë pas një intervistë të dhënë disa ditë më parë ku akuzoi klubin e tij, Manchester United, se ndihej i tradhtuar dhe se nuk kishte respekt për trajnerin Erik ten Hag. Ylli portugez...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img