No menu items!

grushte

Video/ Plas grushti midis tifozëve të Atalantës dhe Mançesterit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në Itali. Ultrasit e Atalantës kanë sulmuar ata të Mançester Junajtdi, në prag të ndeshjes midis dy ekipeve në Ligën e Kampioneve. E përditshmja ‘La Gazzetta dello Sport’, raporton se një...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img