No menu items!

gazjellesi

Gazjellësi rus përballet me pengesa të mëdha mes tensioneve mbi Ukrainën

Gazsjellësi Nord Stream 2 që synon të furnizojë me gaz Evropën nga Rusia, ndeshet me probleme. Gazjellësi që kundërshtohet nga Ukraina, Polonia dhe Shtetet e Bashkuara, është në pritje të miratimit nga Gjermani dhe Bashkimi Evropian, për të anashkaluar...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img