No menu items!

galatasaray

Galatasaray zyrtarizon Rashicën dhe Icardin, arsyeja pse shqiptari do paguhet më shumë

Klubi turk i futbollit, Galatasaray ka zyrtarizuar afrime të reja në kuadër të merkatos futbollistike. Milot Rashica dhe Mauro Icardi janë dy futbollistët më të rinj që ka afruar skuadra turke. Në komunikatën zyrtare, klubi bëri të ditur se Rashica do...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img