Wednesday, June 7, 2023

fqinj

Tronditëse në Fier/ Fëmija i mitur gjendet i vdekur dhe i mbuluar me baltë (Dyshimet e policisë)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Fierit ku një fëmijë 8 vjeç është rrëmbyer paraditen e sotme në fshatin Greçalli. Sipas uniformave blu i mituri është rrëmbyer nga fqinji i tij, Klodian Çalamani i cili pasi e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img