Wednesday, June 7, 2023

formulare

Paloka: Shumica e delegatëve kërkojnë zgjidhjen nëpërmjet Kuvendit

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, dhe deputeti Edi Paloka ka pritur në zyrën e tij në selinë blu gazetarët, ku i ka treguar formularët e dorëzuar nga delegatët, që kërkojnë mbajtjen e Kuvendit Kombëtar të PD më...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img