No menu items!

flamuri kombetar

Berisha valëvit flamurin kombëtar pas përfundimit të protestës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka valëvitur flamurin kombëtar në podiumin e ngritur në protestën e sotme, pasi mbaroi fjalën e tij. Teksa përshëndeti protestuesit, kryedemokratit iu dha një flamur dhe ai e valëviti atë. Gjatë fjalës së tij, Berisha...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img