Wednesday, June 7, 2023

firma

Dega 6 e PD në Tiranë sfidon Bashën, bën publike listën e delegatëve të 11 Dhjetorit

Delegatët e njësisë 6 të Tiranës kanë vendosur që të shpallin publikisht mbështetjen e tyre për Kuvendin e 11 dhjetorit të thirrur nga anëtarësia e Partisë Demokratike. 57 nga 65 delegatët e njësisë 6, të cilët kanë nënshkruar për Kuvendin...

Mashtrimi me firmat e ‘Foltores’, gazetarja e Fiksit firmos si delegate

Fiks Fare denoncoi sot parregullsitë dhe abuzimet në procesin e mbledhjes së firmave nga ish lideri i PD-së Sali Berisha për të thirrur Kuvendin Demokrat në 11 dhjetor 2021. Fiks Fare tregoi se sa e lehtë ishte të firmosje dhe...

Berisha: 4200 firmat verbuan Bashën. Ne do përmbysim Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha, iu përgjigj kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, për 4200 firmat e delegatëve të Kuvendit Kombëtar që u dorëzuan në selinë blu.  Nga Saranda, ku mbajti në Foltoren e rradhës, Berisha tha se ato firma janë garancia...

Paloka: Shumica e delegatëve kërkojnë zgjidhjen nëpërmjet Kuvendit

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, dhe deputeti Edi Paloka ka pritur në zyrën e tij në selinë blu gazetarët, ku i ka treguar formularët e dorëzuar nga delegatët, që kërkojnë mbajtjen e Kuvendit Kombëtar të PD më...

Bardhi: Berisha luajti blofin, nuk mblodhi dot 1/4 e firmave

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, i është kundërpërgjigjur lëvizjes së Sali Berishës që mbrëmjen e së mërkurës depozitoi në selinë blu formularët e 4200 delegatëve të Kuvendit Kombëtar. Nga selia e Partisë Demokratike, Gazment Bardhi tha se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img