No menu items!

FIFI

Fifi publikon këngën e krijuar në “Big Brother”

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka publikuar këngën e re tekstin e së cilës e shkroi gjatë kohës që ishte pjesë e Big Brother VIP. Muzika dhe teksti është shkruar nga Fifi, ndërsa producent i këngës është Bruno. Kënga...

Fifi vendos të largohet përfundimisht nga shtëpia e “BBV”

Pas ngjarjes së ndodhur gjatë spektaklit të së martës për Fifin është marrë një vendim. Një gjendje e rënduar emocionale u bë shkak që ajo të mendonte dy herë qëndrimin brenda shtëpisë. Pikërisht drekën e sotme ajo ka vendosur që të...

BBV/ Fifi pajtohet me Ilirin

Mbas spektaklit të djeshëm duket se marrëdhënia mes Fifit dhe Ilirit është qetësuar dhe se ata i kanë sqaruar keqkuptimet mes njëri-tjetrit. Ishte Iliri ai që e bëri hapin e parë duke e puthur këngëtaren në ballë,për të treguar dashamirësinë...

Big Brother Vip, vazhdon debati mes Ilirit dhe Fifit

Debati mes Ilirit dhe Fifit vazhdoi edhe mëngjesin e sotëm. Duket se Ilirit nuk i ka dal inati me Fifin dhe vazhdon duke mos e pranuar ofendimin që ajo i bëri atij. “Je shumë dobët si njeri.Ti nuk ke shans...

Fifi përlotet kur flet për Granitin: Më pëlqen shumë

Fifi është përlotur për shkak të situatës që është krijuar në shtëpi dhe ndarjeve të banorëve në grupe. Mbrëmjen e kaluar, teksa fliste me Beatrixin duke i shpjeguar situatën në të cilën ndodhej, pranë tyre u afrua dhe Graniti. Gjatë...

Big Brother/ Fifi provokon Granitin, ia vendos këmbët afër ‘barkut’

Pas situatës së krijuar disa ditë më parë, kur Graniti i tha Fifit se e do si motër, dyshja është rikthyer sërish me ngacmime. Ka qenë Fifi ajo që i ka vendosur këmbët Granitit në prehërin e tij dhe...

Fifi përplaset keq me Monikën: Ta tregoj unë ty

Fifi është përplasur ditën e sotme me aktoren Monika Lubonja në shtëpinë e "BBV". Në fakt debati mes tyre nisi që në orët e para të ditës dhe mesa duket ka vijuar akoma. Ajo që bën habi është fakti...

Fifi i harron fjalët e Granitit, i jep për të ngrënë

Fifi u shkatërrua emocionalisht pas deklaratës së Granitit se ky i fundit e shikon si motër. Për të u kërkua ambulanca, mirëpo kjo skenë nuk u tregua nga Big Brother, por lajmi u shpërnda me video në rrjetet sociale. Fifi...

Çmenduri në Big Brother VIP/ Fifi dhe Paloma puthen në buzë (Foto)

Në Big Brother Vip ka ardhur puthja e parë në buzë nga Fifi, por nuk është me Granitin, ashtu siç të gjithë prisnin. Ka qenë Paloma ajo që ka shkëmbyer puthjen në buzë me këngëtaren, ndërkohë që aty afër ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img