No menu items!

fatmir sejdiu

Berisha takim me Mesiç e Sejdiun, diskutohet për Shqipërinë dhe rajonin

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha ka zhvilluar një takim me dy miq të vjetër, ish-presidentë. Siç bën të ditur vetë, Berisha ka takuar Shtipe Mesiç dhe Fatmir Sejdiu. Në takim është diskutuar për zhvillimet politike në Shqipëri dhe në rajon. Sigurisht...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img