No menu items!

erion dasho

”Kemi 16 mijë viktima nga Covid-19”/ Mjeku Dasho: Qeveria të ndiqet penalisht për keqmenaxhim të pandemisë

Mjeku i njohur Erion Dasho, deklaroi se Shqipëria është vendi me numrin më të lartë të vdekjeve nga covid-19 për banorë në të gjithë botën, dhe sipas tij, kjo vjen edhe për shkak të keqmenaxhimit të pandemisë nga qeveria. I...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img