Wednesday, June 7, 2023

e pajete

Gjendet e pajetë një 37-vjeçare në Bypass-in e Shkodrës

Një 37-vjeçare është gjetur pa shenja jete pasditen e së martës në afërsi të një kanali, në lagjen “Ahmet Haxhija”, në Bypass-in e Shkodrës. Viktima, e identifikuar si L.Q (K), lindur në Tropojë dhe banuese në Dobraç të Shkodrës, dyshohet...

Gjendet e pajetë një 67-vjeçare në lumin Vjosa

Një grua e pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm pranë lumit Vjosa. Policia mori informacion me anë të një telefonate se një trup i pajetë ndodhet pranë vendit ‘Ish-parku’ në hyrje të qytetit të Përmetit. Njoftimi i policisë Rreth orës 09:15,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img