No menu items!

Dmitry Kiselyov

Njeriu i Putinit bën kërcënimin e frikshëm: Me 500 bomba bërthamore shkatërrojmë SHBA dhe NATO-n

“Krye-propagandisti” i Vladimir Putin kërcënoi Perëndimin me shkatërrim bërthamor vetëm disa orë pasi lideri rus vendosi forcat e tij bërthamore në “gadishmëri”.  Duke folur në televizionin kombëtar me një furi retorike anti-perëndimore, spikeri televiziv Dmitry Kiselyov u tha shikuesve: “Nëndetëse tona mund...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img