No menu items!

diell

Fifi publikon këngën e krijuar në “Big Brother”

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka publikuar këngën e re tekstin e së cilës e shkroi gjatë kohës që ishte pjesë e Big Brother VIP. Muzika dhe teksti është shkruar nga Fifi, ndërsa producent i këngës është Bruno. Kënga...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img