No menu items!

demir backa

Atentati në Fier, policia merr në pyetje Ben Qimen: Ekzekutimin e mësova nga mediat

Biznesmeni fierak Arben Isufaj, i njohur dhe si Ben Qimja, është arritur “të gjendet” më në fund nga Policia e Shtetit dhe është marrë në pyetje për ekzekutimin e Dem Backës, në mes të Fierit më 23 tetor. Pas disa...

Vrasësit qëndruan në Fier/ Detaje nga ekzekutimi i Demir Backës

Dhjetëra efektivë të policisë “Shqiponja”, të shoqëruar dhe nga oficerë të Krimeve të Rënda të drejtorisë së Fierit, kanë kryer kontrollin e rreth 80 banesave në qytetin e Fierit, ku besohet se kanë qëndruar me qira personat që kanë...

Atentati në Fier, Hoxha paralajmëron: Do të ketë vrasje të tjera

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha ka paralajmëruar se do të ketë vrasje të tjera, pas ekzekutimit mafioz të ndodhur dy ditë më parë në Fier, ku viktimë mbeti biznesmeni 57-vjeçar, Demir Baçka. Hoxha ka treguar arsyen se pse ka...

Autorët ishin tre/ Zbardhen detaje nga ekzekutimi i biznesmenit në Fier

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ekzekutimin e biznesmenit 57-vjeçarit Demir Backa, dy ditë më parë në qytetin e Fierit. Sipas informacioneve më të fundit, dyshohet se mund të kenë qenë 3 persona të cilët janë përfshirë në...

Ekzekutimi i biznesmenit në Fier, fisi Backa ishte në konflikt me një grup nga Tirana

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë që është shënuar mbrëmjen e djeshme në qytetin e Fierit, ku u ekzekutua me breshëri plumbash Demir Backa, 57 vjeç. I ekzekutuari, ndodhej në makinën e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img