No menu items!

bursa

Forcohen Dollari dhe Franga ndërsa Euro dhe Paundi nuk luhaten

Monedha europiane vijon edhe sot të ruaj të njëjtat vlera sikurse edhe një ditë më parë teksa vazhdon të blihet me 120.6 lekë dhe të shitet me 121.3 lekë. Paundi britanik   gjithashtu vijon të blihet edhe sot sikurse edhe ditën...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img