Wednesday, June 7, 2023

biznesmen

Në kërkim nga SPAK, kush është ish-bosi i naftës Rezart Taçi?

Biznesmeni Rezart Taçi është shpallur në kërkim nga shteti shqiptar për akuzat e “pastrimit të produkteve të veprës penale ose veprimtarisë kriminale”, “grupit të strukturuar kriminal” dhe “kryerjes së veprave nga grupi i strukturuar kriminal”. Njëri prej njerëzve më të...

I zhdukur prej 2 javësh, gjendet i vrarë në Dajt biznesmeni (Emri)

Pas 2 javësh i zhdukur, gjendet i vdekur në Dajt biznesmeni Rruzhdi Hoxha. Paraditen e sotme, Policia ka arritur të zbulojë një xhup me njolla gjaku pranë malit me Gropa, i cili i përkiste biznesmenit, trupi i të cilit...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img