Wednesday, June 7, 2023

berat

2009-2020, Berati dhe Tirana me rritjen më të madhe të shpenzimeve mujore të familjeve

Gjatë 10 viteve të fundit, Berati është qyteti me ritmet më të larta të rritjes së shpenzimeve për konsum të familjeve, ndërsa nga ana tjetër, Gjirokastra është i vetmi qark ku shpenzimet e familjeve paraqiten me ulje -4% në...

Foltorja në Berat/ Berisha: Vendi në krizë, janë rritur çmimet

Foltorja e ish-kryeministrit Sali Berisha është zhvendosur ditën e sotme në Berat, ku lideri historik zhvilloi një bashkëbisedim me demokratët e këtij qarku. Gjatë fjalës hapëse të tij, Berisha u shpreh se vendi ndodhet në krizë të thellë për shkak...

”Foltorja” për shkarkimin e Bashës, Berisha takon sot demokratët e Beratit

Ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë prezent ditën e sotme në qytetin e Beratit. Ai bëri të ditur ditën e djeshme me anë të një mesazhi se në orën 17:00 do të mbahet ‘Foltorja’ në Pallatin e Kulturës. Neser diten...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img