No menu items!

bardh spahia

Fitoi Shkodrën/ Spahia: Dera jonë, e hapur për demokratët e vërtetë

Bardh Spahia, kandidati i koalicionit “Shtëpia e Lirisë” ka fituar zgjedhjet për Bashkinë e Shkodrës. Pas përfundimit të numërimit të fletëve të fundit të votimit, Spahia ka falënderuar të gjithë bashkëpunëtorët e tij, aleatët e koalicionit si dhe komisionerët. Ai bëri...

Bardh Spahia kryetar i Bashkisë/ Berisha: Shkodra fitoi

Lideri historik i demorkatëve, Sali Berisha ka përshëndetur fitoren e kandidatit të ‘Shtëpisë së Lirisë’ në Shkodër, Bardh Spahia. ‘Shkodra fiton! Bardh Spahia kryetar i Bashkisë. Urimet më të përzemërta fitimtarit. Rroftë Shkodra, Rozafa e Lirisë së Shqiptarëve!’, shkruan Sali Berisha...

“Shtëpia e Lirisë” kryeson garën në Shkodër

Koalicioni “Shtëpia e Lirisë” udhëheq garën në zgjedhjet lokale në Shkodër. Kandidati i saj, Bardh Spahia, ka marrë deri më tani 15746 vota. Ai ndiqet nga kandidatja e Partisë Socialiste, Majlinda Angoni me 14 029 vota. Deri më tani, kandidati i...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img