Wednesday, June 7, 2023

banda

Berisha: Dumani të rrëfejë çdo krim, banda e Elbasanit lidhje me qeverinë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka kërkuar që Nuredin Dumani të rrëfejë të gjitha krimet që ka kryer, pasi deri më tani ka dëshmuar për disa prej tyre. Në një deklaratë për mediat nga selia blu, Berisha deklaroi se...

Furnizonte Anglinë me kanabis, 37 vite burg për bandën shqiptare (Emrat)

Një bandë shqiptare që drejtonte një fabrikë droge në Mbretërinë e Bashkuar është dënuar në total me 37 vite burg, pasi anëtarët e të cilës u shpallën fajtorë për prodhimin dhe shpërndarje droge. Banda përbëhet nga 11 anëtarë, 10...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img