No menu items!

arben ahmetaj

Kur do ndalojë së funksionuari Bordi i Transparencës? Përgjigjet Ahmetaj

Zëvendës kryeministri Arben Ahmetaj deklaroi se kriza e çmimeve është shkaktuar nga agresioni rus dhe bllokimi i rrugëve të furnizimit. Pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit të Ministrave, Ahmetaj u shpreh se për sa kohë do të ketë çmime abuzive,...

Një zëvendës i Ramës në përgjimet italiane/ Pse Salianji nxitoi të shënjestrojë Braçen?

Që nga dita e parë e këtij sezoni parlamentar, me shfaqjen tetatrale të grisjes në grup të fletëve të votimit me rastin e zgjedhjes së Lindita Nikolla kryetare Kuvendi dhe në çdo seancë pasardhëse të radhës, opozita e Lulzim...

Ahmetaj replikon me Bashën: Mos më quaj më tigër

Ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj ka reaguar ashpër nsaj kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, pasi ky i fundit e etiketoi duke i thënë ''tigri i korrupsionit''. Ai i ka kërkuar kryedemokratit që të ruajë etikën. Arben Ahmetaj: “Në diskutim me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img