No menu items!

alergji

A mund të shkaktojë alergji marrja e vitaminës C

Trupi ka nevoja të mëdha për vitaminën C sepse ajo forcon sistemin imunitar, përshpejton shërimin e plagëve, ushqen kockat dhe mirëmban funksionet e trurit. E pavarësisht këtyre vlerave, nëse kjo vitaminë merret pa kriter, mund të shkaktojë disa efekte anësore...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img