Wednesday, June 7, 2023

aleksander ceferin

A rrezikohet finalja e Conference League në Tiranë?

Finalja e Conferece League, do të zhvillohet në Tiranë, sipas programit. E konfirmon presidenti i UEFA-s, Ceferin, që heq çdo dilemë për organizimin e kësaj ndeshjeje të madhe në “Air Albania”, për shkak të ndërhyrjes e turpshme të kryetarit...

Zhvillimet e bujshme në FSHF, Presidenti i UEFA ‘zbarkon’ në Tiranë

Zhvillimet e ditëve të fundit në prag të zgjedhjeve në FSHF, kanë vënë në lëvizje UEFA-n dhe FIFA-n. Të hënën do të zbarkojë në Tiranë për një vizitë zyrtare e cila ka në protokoll edhe një takim me kryeministrin Rama,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img