Wednesday, June 7, 2023

23 tetor 2021

Horoskopi 23 Tetor 2021, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Një ditë e mrekullueshme për të biseduar me të tjerët dhe për të eksploruar. Hëna hyn tek Binjakët, sektori juaj i komunikimit. Hëna ju sjell energji shtesë dhe forcë për të thënë atë që duhet të thoni me bindje. Demi Hyn...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img