Wednesday, June 7, 2023

2021

Lewandowski nuk hap “rrugë”, shpallet sërish “Golden Player”

Robert Lewandowski është ende “Lojtari i Artë”, si në vitin 2020. Por, kurorëzim i këtij viti është me vlerë edhe më shumë, sepse këtë herë ishte bordi i trajnerëve dhe lagjendeva të futbollit të ngritur nga Tuttosport që votuan super bombarduesin e Bayernit si lojtarin më të mirë mbi 21...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img