No menu items!

zaporozhia

Sulmet në centralin e Zaporizhias, OKB: Ukraina rrezikohet nga një katastrofë bërthamore

Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB) ka bërë thirrje për t’i dhënë fund menjëherë çdo aksioni ushtarak pranë centralit bërthamor të Zaporizhias në Ukrainë. OKB-ja ka paralajmëruar për një rrezik real të një fatkeqësie bërthamore, për shkak të bombardimeve dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img