No menu items!

tranzicion

Basha: Politika duhet të pastrohet nga llumi i tranzicionit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mendon se politika shqiptare duhet të pastrohet nga llumi i tranzicionit, dhe se amendamentet kushtetuese të depozituara nga PD-ja në Kuvend, shërben për këtë. Në një konferencë me gazetarët nga selia blu, Basha tha...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img