No menu items!

tomorr alizoti

Me Berishën apo Bashën? Alizoti: Nuk jam me asnjërin

Deputeti demokrat, Tomorr Alizoti, në një intervistë në ‘Opinion’ ju ka dhënë një përgjigje mediave të cilat e rendisin njëherë me Bashën dhe njëherë me Berishën. Alizoti tha se në këtë garë nuk është me asnjërin, ai është në PD...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img