No menu items!

tepelene

Kriza në PD/ Berisha: Të lëmë mënjanë zemërthyerjet dhe të bashkohemi

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka zhvilluar një takim me demokratët e Tepelenës në kuadër të turit të Foltores, të cilëve u bëri thirrje për bashkim. Gjatë fjalës së tij, Berisha tha se qeveria ndikoi në krizën e brendshme të Partisë Demokratike,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img