No menu items!

tender

Dokumenti/ Rama i dha tenderin 140 mln € të tunelit të Llogarasë njeriut të Erdogan

Tenderi për ndërtimin e tunelit të Llogarasë, me vlerë 140 milionë euro, i është dhënë një kompanie turke, me lidhje të forta me presidentin Rexhep Taip Erdogan.  Ministria e Infrastrukturës njoftoi zyrtarisht në tetor 2021, te fitues i zbatimit të...

Basha akuza Ramës: Ta dinë të gjithë tarifën, 1 milion euro për tender

Lulzim Basha: ''Ti ke zgjedhur, ke vendosur prioritet kullat e korrupsionit dhe oligarkisë. Ke vendosur t’i klasifikosh sekret tenderat e pandemisë. Këto janë vendimet e tua, nuk janë aksidente, nuk janë as si COVID-i apo si tërmeti, është më...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img