No menu items!

propozim

Bullgaria i jep dritën jeshile propozimit të Macron për zgjidhjen me RMV-në

Bullgaria miratoi këtë të premte rezolutën në të cilën mbështet propozimin e presidentit francez, Emmanuel Macron për zgjidhjen e ngërçit me Maqedoninë e Veriut. Në seancën e Kuvendit, rezoluta u miratua me 170 pro, teksa 37 deputetë votuan kundër dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img