No menu items!

peter zingraf

Ambasadori gjerman i shkon Bashës në zyrë

Ditën e sotme, ambasadori gjerman Peter Zingraf, vizitoi kryedemokratin Lulzim Basha në selinë e PD, me të cilin bisedoi mbi punën në Parlament, procesin e reformave dhe integrimin në BE. Në një postim të Ambasadës Gjermane bëhet me dije se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img