No menu items!

pdsh

Maqedoni e Veriut: BDI e PDSH bëhen bashkë për raundin e 2 të zgjedhjeve lokale

Në prag të raundit të dytë të zgjedhjeve locale në Maqedoninë e Veriut, Klan Macedonia mëson se Bashkimi Demokratik për Integrim dhe Partia Demokratike Shqiptare ia kanë dalë të bien dakord për mbështetje të ndërsjelltë. Në fakt, integristët e Ali...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img