No menu items!

parqe fotovoltaike

Balluku: Dy parqe fotovoltaike do të ndërtohen në Korçë

Dy parqe fotovoltaike do të ndërtohen në Korçë dhe investimi do të jetë tërësisht privat. Lajmin e bëri të ditur ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit të Ministrave. “Kemi miratuar sot dy parqe fotovoltaike...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img