No menu items!

parku i butrintit

Rama: Nuk ka marrëveshje sekrete për Parkun e Butrintit

Kryeministri Edi Rama deklaroi se nuk ka një marrëveshje të fshehtë për Parkun Kombëar të Butrintit. Gjatë fjalës së tij nga foltorja e Kuvendit, Rama u shpeh se qeveria ka një bashkëpunim me fondacionin shqiptaro-amerikan dhe qëllimi i marrëveshjes është...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img