No menu items!

odesa

Rusia godet Odesën pasi Ukraina rimori Ishullin e Gjarprit, 17 viktima

Të paktën 17 viktima dhe dhjetëra të plagosur u raportuan të premten në qytetin port të Odesës në Ukrainë, pasi raketet ruse goditën një bllok apartamentesh. Me forcat e saj tokësore të përqendruara në rajonin industrial lindor të Ukrainës, Donbas,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img