No menu items!

njohje reciproke

Vuçiç: Njohja reciproke është dëshirë e BE-së dhe jo e Serbisë

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq deklaroi se njohja reciproke e Serbisë dhe Kosovës ishte dëshirë e Bashkimit Evropian (BE) por jo e Serbisë. Deklarata e presidentit serb Aleksandar Vuçiq erdhi si reagim ndaj raportit të Parlamentit Evropian për Serbinë, ku për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img