No menu items!

nard ndoka

Nard Ndoka: Berisha, shumë më lart se Rama dhe Nano

Politikani i njohur Nard Ndoka ka treguar marrëdhëniet e tij lidhur me figura të njohura politike, duke veçuar si të veçantë ish-kryeministrin Sali Berisha. I ftuar në emisionin “Dola tekOla”, Noka tha se kryedemokrati Lulzim Basha ishte politikan i ftohtë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img