No menu items!

ligjerim

Basha ‘ligjëron’ borxhin 700 mln € të Ramës, zbulohet urdhri për deputetët (Foto)

Duke tentuar t’i shpëtojë ironive deri në tallje të kryeministrit, Lulzim Basha deklaroi në seancën e fundit se Edi Rama duhet të lërë teatrin dhe të diskutohet për hallin e shqiptarëve, ku në rend të ditës ishte votimi për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img