No menu items!

kryetare dege

Basha përplaset me krerët e degëve: Nuk dal në terren

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është përplasur me kryetarët e degëve të kësaj partie në rrethe, në mbledhjen që është zhvilluar mbrëmjen e sotme në selinë blu. Mbledhja ka nisur rreth orës 18.00 dhe është mbyllur në orën 21.00,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img