No menu items!

kreshnik collaku

”Demokratët e Foltores si serbët e Vuçiçit”/ Lajthit deputeti i Bashës

Me afrimin e datës 11 duket se Basha dhe rrethi gjithmonë e më i ngushtë ka humbur toruan dhe mbi të gjitha arsyen. Pas deklaratave se delegatët që kanë firmosur janë pijanecë, llum, naivë … tani vjen dhe një...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img