No menu items!

kodra e diellit

Burg për 29-vjeçaren që aksidentoi për vdekje një këmbësor dhe plagosi tre të tjerë

Gjykata e Tiranës caktoi masën e sigurisë “Arrest me burg” per 29-vjeçaren, Elinta Garo. Ajo do të qëndrojë në burg për 30 ditë, deri në kryrjen e ekspertizës auto-teknike të automjetit ajo drejtonte. Garo është përlotur në sallë dhe nuk ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img