No menu items!

klient

Kërcënuan me armë klientin, pranga pronarit dhe punonjësit të servisit

Një pronar i një servisi dhe punonjës i tij janë arrestuar për shkak se goditën me grushte dhe kërcënuan me armë një klient. Ngjarja ka ndodhur në Rrogozhinë, ku në pranga ranë shtetasit Armando Mustafa 40 vjeç, pronari i servisit,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img