Wednesday, June 7, 2023

green pass

“Green Pass” për të hyrë në lokale? Ja si përgjigjet Manastirliu

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu sot në Komisionin e Ekonomisë dhe Financave shtjelloi më shumë paralajmërimin e bërë pak ditë më parë nga Kuvendi se edhe në Shqipëri do ndiqet modeli i vendeve evropiane, ku për të hyrë në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img